Skip to content

OBÓZ KOSZYKARSKI
WEŹ UDZIAŁ W DRAFCIE I MECZACH Z ZAWODNIKAMI NA TWOIM POZIOMIE Z CAŁEJ POLSKI 

Potwierdzone zgłoszenia na dzień: 14/06/2022 22:28

DC73 // Junior Chłopaki 2010-2011 (+ Dzw 2009-11) // 27.06-06.07 // Wyszków
Milan Olejniczak Jakub Garliński Seweryn Czarnecki Tomek Lisowski Mikołaj Komotajtis Jakub Grzechnik Aleksander Siech Tymon Badura Mateusz Wysoczański Bartosz Radny Antoni Gruda Dawid Oracz Filip Figurski Tymon Zając Tytus Jackowiak Aleks Ertel Przemysław Senetra Maks Gasik Emilka Wolska Katarzyna Tatol Angela Dudzinska Wojtek Turek Bartosz Jezierski Olivier Kwiatkowski Filip Iwaszkiewicz Konrad Błażejczyk Sebastian Plewa Aleksy Krokowicz Aleksander Sobczyński Maciej Muszyński Kornelia Zawisławska Miłosz Zawadzki Agnieszka Dzida Mateusz Jordan-Drowanowski Michalina Bartczak Dawid Kazimierczak Nataniel Rogaliński Anna Michalska Patrik Vlasaty Paulina Ogarowska Artur Kijewski Franciszek Sieczka Maciej Wechmann Stefan Jedynak Igor Madej Jan Tworkowski Bartosz Wilga Amadeusz Domański Jakub Żbikowski Aleksander Turek Mateusz Kanik Jakub Włosiński Leon Pichur Zofia Trybuszkiewicz Zygmunt Zygierewicz Stefan Perek Piotr Wencel Damian Gzylewski Milan Piskow Aleksander Pytlak Szymon Płuciennik Daniel Maciejewski Maksymilian Majewski Paulina Kurzelewska Lucas Witaszczyk Iwo Golonko Antoni Mazurkiewicz Jerzy Linowski Aleksander Tuczyński Gustaw Dworzyński Teodor Plencler Teodor Zakrzewski Stanisław Kozakiewicz Paweł Higersberger Antek Snopkiewicz Mateusz Kociołek Alex Gierczak Antoni Jarząbek Oskar Sierociński Antonina Ciesielska
DC74 // Chłopaki 2004-2005 // 27.06-06.07 // Brzesko
Alan Sobków Antoni Konieczny Krzysztof Kit Michał Babińczuk Wojciech Pawlak Michał Puchałka Bartosz Śliwiński Michał Łazowski Kacper Leszczyński Maciej Adamczewski Kacper Szymanowicz Jonasz Austin Hannibal Filip Miś Gabriel Sawicki Eryk Tomkiewicz Kornel Apolinarski Fabian Szwarcbach Jakub Kozłowski Szymon Sapiechowski Kacper Rasztar Jakub Wąsowski Maurycy Kłos Patryk Zadykowicz Mateusz Zając Kamil Kołodziejczyk Dawid Opyrchał Michał Perkowski Dawid Molencki Michał Knapiński Jan Wieczorek Łukasz Mordyński Tomasz Kardasz Dawid Tarnawa Marcel Hoscilowicz Mateusz Żmuda Hugo Idziak Matuszczak Kacper Boczarski Wojciech Bobowski Marcin Wiatrak Wiktor Woronowicz Amadeusz Łupiński Hubert Bulwan Krzysztof Wolski Szymon Zaręba Kacper Ożóg Jakub Buziewicz Miłosz Bartnik Kacper Włosiński Karol Urbański Piotr Cieśliński Michał Wróblewski Bartosz Cieśla Kacper Pogoda Jakub Błaszczak Piotr Szczepaniak Wojciech Machala Mateusz Kolasa Maciej Barański Alan Bartkowski Jakub Jarmuż Jerzy Wróblewski Igor Orlef Cezary Wilk Dominik Skudlarski Michał Bajbus Ksawery Żdanuk Kacper Pradel Jan Burkiewicz Jacek Szewczyk Kacper Sławiński Filip Pitra Igor Skowroński Dominik Dziubecki Oskar Adamczuk Jakub Karkoszka Oliwier Zagajski Filip Górecki Witold Pełka Kacper Pucyk Kacper Chojnacki Szymon Domzalski Igor Preuss Michał Głogowski Aleksander Szulc Maksymilian Szulc Marcin Glapa Łukasz Święch Maksymilian Rokosz Konrad Krzyżanowski Jan Sut Jasiek Kozioł Piotr Buczek Mikołaj Susłowicz Jakub Górczak Jakub Pietrzak Kacper Szymonek Mateusz Dziedzic Aleksander Biniek Metusz Wilk Kacper Miski Tomasz Erdmann
DC75 // Chłopaki 1998-2003 // 8.07-17.07 // Przysucha
Artur Pacuła Michał Kaczorowski Mateusz Sudejko Jakub Skorupa Mikołaj Witkowski Krzysztof Ciesielczyk Filip Tymiński Mikołaj Onyszko Franciszek Strzembosz Bartosz Chylmański Hubert Kowszun Michał Wątkowski Tymoteusz Tubis Marcel Olszewski Dawid Zapotoczny Zbigniew Drzewiecki Michał Kończakowski Cyprian Nocuń Adam Janiak Oskar Stasiak Eric Grochowski Maksymilian Stadler Iwo Kajanek Michał Petkow Paweł Maciąg Artur Tomaszewski Paweł Więzik Nikodem Cybulski Maciej Kwiatkowski Rafał Krawczyk Mariusz Stanisławski Daniel Zhovtyi Jakub Chmielewski Oleksii Korzh Patryk Alexandrowicz Tymoteusz Solarczyk Paweł Malinowski
DC76 // Chłopaki 2008-2009 // 8.07-17.07 // Brodnica
Filip Mącik Kacper Mącik Mateusz Długosz Antoni Drożdżowski Piotr Mazek Antek Gabryjelski Szymon Zdunikowski Igor Kwiatkowski Tomasz Karpinski Michał Hladik Franciszek Kacperski Ignacy Kurczuk Mateusz Zogata Patryk Machowiak Maciek Urbaniak Michał Szaniawski Iwo Czerkawski Wojciech Piwowarczyk Michał Kutnik Jakub Łuba Aleksander Tyszka Nikodem Grek Joachim Berger Gustaw Berger Mateusz Rogowski Piotr Bańkowski Paweł Rzadkowalski Artur Bęcek Antoni Paśko Franciszek Wszelak Piotr Paszkiewicz Kacper Baran Jan Kułton Franciszek Kowalik Piotr Słodkowski Adam Jędrak Krystian Kij Oskar Kwiatkowski Antoni Bartosik Jan Łapiński Bruno Nowicki Stanislaw Jodłowski Szymon Karbowski Aleksander Jankowski Przemysław Wojdała Jakub Rochalski Filip Pertkiewicz Karol Kuliga Juliusz Żuławski Adam Cegielka Antoni Sampławski Oskar Kotzian Jakub Ruzik Kacper Wysocki Maksymilian Morzyk Aaron Rusike Bernat Bartosz Leon Sawicki Stanisław Sobolewski Tymoteusz Jankowski Tymon Sadowski Marcel Szlandrowicz Jan Musiał Grzegorz Wścisłek Karol Mazur Kornel Jachorek Mateusz Pryzmont Michał Doliński Filip Wencel Ignacy Schmidt Alex Porzuczek Wiktor Tetych Stach Salik Filip Marszałek Maciej Skowronek Bartosz Nowisz Marcin Stojek Wiktor Budrewicz Aleksander Sykut Mikołaj Kita Szymon Ożóg Siwei Guo Natan Kublik Antoni Sapała Teodor Burzyński Kuba Mazurkiewicz Bartek Górski Konrad Pilipiec Kacper Skowroński Mateusz Rolski Michał Dyła Bogusz Paliński Dominik Huber Julian Rheindorf-Zaorski Filip Sokołowski
DC77 // Chłopaki 2006-2007 // 8.07-17.07 // Brzesko
Marcin Bieniek Emil Jabłoński Adrian Wierzyński Kacper Nowak Maksymilian Keister Dawid Rajkowski Szymon Rogowski Wiktor Bartczak Tomek Urbaniak Kornel Tatar Szymon Wiszniewski Jan Woldański Jan Feldman Patryk Grabowski Mateusz Walkowicz Kuba Tynel Michał Jabłoński Oliwier Świątek Bartosz Wierzbicki Marcin Miklaszewski Leon Liberka Igor Papiernik Kacper Litwinowicz Bartek Rubaszewski Jakub Kubów Piotr Kostecki Gracjan Papior Wojciech Kaźmierczak Dorian Mancin Wiktor Kurowski Franciszek Wręga Mikołaj Polek Stanisław Szostak Kuba Skoczółek Maciej Brzozowski Igor Janas Kamil Sobolewski Leonard Kret Piotr Trawiński Filip Stawik Krzysztof Kostro Ignacy Dyck Michał Starzak Marcin Bojanowski Piotr Kardas Aleksander Wróbel Marek Jaźwiński Jakub Wojdała Jan Boczkowski Stanisław Kobyliński Franciszek Kobyliński Henryk Chmurzyński Maciej Makuła Franciszek Król Mikołaj Grzesiak Igor Bernat Jan Lendzion Alessandro Kabouris Stanisław Smułkowski Mateusz Zieliński Jan Jedynak Maciej Orlonek Franek Kozieradzki Antoni Zybała Jakub Wardziński Szymon Klin Miguel Markowski Maciej Januszczyk Olivier Zieliński Fryderyk Kuźma Filip Hekkelstrand Tomasz Beliniak Franciszek Gurdała Rafał Dziobiak Alexander Hoover Oktavian Kośmider Antoni Majewski Wiktor Krzyżanowski Antoni Kucisz Mateusz Kosoń Filip Jarczyński Wiktor Szmidel Oskar Szmidel Michał Steblewski Maksymilian Idzik Kamil Rudzki Mateusz Jermaków Szymon Stojek Patryk Lisiecki Szymon Skłodowski Wojciech Janoś Borys Bąk Hubert Rosłaniec Mateusz Rosłoniec Maksymilian Podulka Artur Buczek Karol Wantuch Hubert Meers Sebastian Sokół Mikołaj Śnieżyński Radosław Kasperek Maksymilian Bok Antoni Waksmundzki Jakub Antas Jakub Kordalski
DC78 // Junior Chłopaki 2010-2011 (+ Dzw 2009-11) // 19.07-28.07 // Zambrów
Mateusz Florczak Adam Łasiewicki Antonina Jarosiewicz Sasza Motylski Julian Marcinkowski Cezary Marcinkowski Adam Sosiński Borys Nowak Karol Rabiński Artur Mielnik Stanisław Szafarz Szymon Kołbon Oskar Matoszuk Stanisław Niemczyk Grzegorz Sitarski Jacek Longchamps De Berier Szymon Czarnecki Wojciech Janusz Zofia Wasiuk Emilia Skrzyńska Szymon Borowski Aleksandra Świerzyńska Franciszek Chociej Ada Gontarek Maksymilian Zawada Zofia Minkowska Stanisław Wajs Bruno Baran Jakub Knap Kuba Jakubowski Dominik Sienkiewicz Mateusz Lesiak Antoni Szostakowski Wincent Rudawski Jan Papierski Fabian Kokosa Zygmunt Zygierewicz Antek Dalecki Dominik Kwaśniewski Maja Kubiak Piotr Oszako Mania Brudnicka Marek Cieślak Maria Cieślak Pola Hajewska Aleksander Czerepski Maciej Koda Mikołaj Tomczyk Adam Sirocki Jakub Sirocki Maria Madejczyk Jakub Żurek Filip Kudraszow Jakub Kietliński Szymon Kietliński Mateusz Liśkiewicz Jan Filutowski Bartosz Kuć Michał Animucki Wojciech Kołodziej Ignacy Chamier Cieminski Julian Stępliński Mieszko Paterek Wiktor Idziak Franciszek Wójcik Natalia Pawłowska Ksenia Kałuża Rudolf Kałuża Joachim Kałuża Maciej Kmiecik Maksymilian Kmiecik Franciszek Jazdończyk Jakub Wawrzonowski Wiktor Dziewulski Sebastian Mach Oliwier Dobrosławski Bartosz Krajewski Karol Wysocki Jan Hawryluk Gabriel Greloch Piotr Placzke Paweł Wasielewski Adam Brzustewicz Szymon Kretkowski Ignacy Woźniak Jędrzej Król Aleksandra Kwiatek Julia Jakóbczyk Adam Wilczek Stefan Sydorenko Aleksander Mierzejewski Lilliana Kwapisz Amelia Urbaniak Franciszek Rybkowski Filip Radzki
DC79 // Chłopaki 2004-2005 // 19.07-28.07 // Brodnica
Mikołaj Koźliński Julian Simka Dominik Franciszek Jelski Marcin Szczepaniak Jakub Zawisza Lukasz Furmanek Wiktor Czarnota Krystian Kosim Wojciech Pawlak Filip Hurnik Artur Połomski Stanisław Skowroński Kacper Firlit Mikolaj Szulc Igor Kudła Kacper Krajewski Jakub Tomaszek Franciszek Janus Maksymilian Krobski Antoni Krawiecki Michał Janczura Kuba Dąbek Krzysztof Greszta Stanisław Greszta Patrick Idsardi Bartosz Wiśniewski Borys Baran Konrad Komorowski Łukasz Wojtczak Stanisław Bartosik Kacper Subsar Bartosz Jeziorowski Oskar Strychar Robert Jankowski Szymon Maliszewski Kamil Welsz Max De Boom Maksymilian Oszako Michał Włodarczyk Ignacy Bachański Michal Saragosti Stanisław Niwiński Maciej Pilarski Jakub Kowalski Olgierd Korycki Mateusz Pawlak Jerzy Stolarczyk Błażej Moskal Patryk Kasiura Oscar Wozniczka Michał Wróbel Kacper Rogalski Radosław Wojciechowski Mikołaj Kachelski Bartosz Grzenia Jakub Chamielec Marcel Pandyra Antoni Pękacki Michał Stępień Filip Rumowski Dorian Kulisz Mateusz Gwiździel Piotrek Patowski Jakub Woszczyk Igor Chłopik Wiktor Łankiewicz Antoni Rutkowski Szymon Ciura Maksymilian Ogiela Hubert Durał Hubert Prokopowicz Mikołaj Katafiasz Dawid Szyszkowski Jakub Branny Jerzy Pawlikowski Krzysztof Wierzman Wiktor Bińkowski Maks Niemirowicz-Szczytt
DC80 // Chłopaki 2008-2009 // 19.07-28.07 // Brzesko
Igor Ćwiękała Jakub Świdwa Jakub Huszno Igor Rogozinski Wiktor Ostas Piotr Gasiewicz Kacper Wnorowski Filip Kubanek Tomasz Karpinski Franciszek Omański Szymon Kuśka Michał Szaniawski Aleksander Marcinkowski Oskar Czerwiński Paweł Domagalski Maciej Habrat Szymon Filipczyński Gaweł Rabiński Franciszek Kuziemski Jan Stanisławski Jakub Tomaszewski Paweł Rzadkowalski Maciej Bulski Karol Szczepański Filip Fałat Adam Wnuk Issei Leski Aleksander Dobieszewski Kamil Surma Przemysław Chojnacki Mikołaj Radaczyński Maksymilian Szczypkowski Jędrzej Antczak Michał Jezierczuk Paweł Skrzyniarz Łukasz Biały Stanisław Morzyk Kryspin Trzeciak Patryk Kaczmarek Dawid Semczyszyn Dawid Grabowski Staszek Zitarosa Jakub Masel Piotr Szumilewicz Filip Wakuła Maksymilian Skalski Antoni Szczepański Dawid Chojecki Krzysztof Zastocki Oskar Zenker Wojciech Dziśnieński Jeremiasz Wójcik Tymon Sadowski Franek Sachajko Kacper Tatarowicz Michał Wierzbicki Dawid Redlica Mateusz Buczak Alex Lachtara Hubert Wasilewski Dariusz Górawski Natan Kosiek Jan Ambryszewski Filip Koszek Igor Kaźmierczak Tobiasz Fedor Antoni Kopczyński Szymon Walenta Adam Baszton Maciej Kucharzak Karol Banasiewicz Filip Kobayashi Nataniel Majewski Karol Kuliga Janek Owczarczyk Oliwier Niedomagała Jakub Grzelczyk Antoni Bręczewski Wiktor Sarnowski Piotr Pożarycki Ignacy Stelmach Kosma Reinhard Leon Belcarz Bartosz Świątek Antoni Szyszko Franciszek Szczygieł Franciszek Kolibabski Xawery Kania Jakub Buczek Aleksander Jakubowski Krzysztof Szermiński Eryk Roszczyński Marcel Drojka Jerzy Rensz Kamil Gudysiak Jan Podedworny Łukasz Maliński Antek Jaskowiak Marcel Morgowicz Kamil Jurczyk Jakub Kozłowski Szymon Holewa Mikołaj Konieczny Michał Hejduk Maks Gajko
DC81 // Dziewczyny 2004-2008 // 30.07-08.08 // Zambrów
Aleksandra Waldzińska Sara Pietrzak Magdalena Guzek Julia Bożek Zuzanna Zawiślak Weronika Furmanek Nadia Jednorowska Zofia Chmiel Alicja Maławy Zuzanna Dropińska Hanna Tynel Aleksandra Jarząb Stella Gołębiowska Sara Murić Monika Fiech Julia Maciejczyk Mia Ziemska Antonina Dziubecka Maja Łosiewicz Alicja Kędziorek Jagoda Grabiec Ada Dworucha Tosia Kwaśniewska Małgosia Koźmin Gaja Wyczyńska Agata Łojek Julia Zwierzyńska Marta Warzec Natalia Dimitrow Natalia Wosk Zuzanna Żak Maja Tomiczek Zuzanna Jesionek Paulina Łężna Helena Olsztyńska Zofia Wojak Ada Basiuk Dominika Kołtuniak Dominika Starczewska Nina Grzanecka Maja Murić Barbara Wasilak Konstancja Wielańczyk Alicja Sieczkowska Alicja Witkowska Wiktoria Suchowicz Faustyna Chmielewska Weronika Wyszyńska Zuzanna Góra - Smith Martyna Gnerowicz Martyna Niewiadomska Julia Grzelak Marie Sofidis Maja Pastuszka Maja Mazanec Joanna Łoś Lidia Epa Ania Bartosiewicz Oliwia Ferdyn Bianka Kurman Bianka Karczewicz Gabriela Tworkiewicz Malwina Skrzynecka Ewa Pawłowska Maria Szwajca Alicja Solińska Emilia Hawryluk Maria Szporka
DC82 // Chłopaki 2006-2007 // 30.07-08.08 // Brodnica
Kuba Marzec Antoni Wolan Gustaw Marszałek Michał Lademann Maciej Chyliński Jan Świca Jan Woldański Antoni Wawer Maciej Skubiszewski Milosz Dolata Miłosz Niezgoda Victor Wrzesiński Antoni Ślufiński Dominik Bieganek Kacper Rogowski Maciej Brzozowski Jan Bartosik Piotr Skweres Błoch Miłosz Minda Jacek Ziewiecki Jakub Olszewski Paweł Gawin Kacper Sławiński Kamil Morawski Mikołaj Michalski Marcel Mądrzak Mikołaj Małecki Szymon Zalewski Maksymilian Gabrysiak Dzielicki Maciej Kropiewnicki Olgierd Sędłak Michał Wasiak Mikołaj Wasiak Antoni Buchholc Dawid Lis Jakub Głozak Jakub Panowicz Filip Świtkowski Dominik Gromek Emil Kusayer Ryszard Mieczkowski Marcel Sakowski Nikodem Dudek Michal Sawicki Antoni Jagodziński Wojtek Pietrzak Łukasz Nowakowski Jan Krawczyk Michał Wróblewski Tomasz Bany Kamil Lisek Antoni Kazanecki Antoni Podczaski Adam Flejterski Jakub Wesołowski Olaf Galiński Bartosz Przeworski Krzesimir Bedka Michal Kusiak Mikołaj Wantke Ernest Sztych Mateusz Krawiec Mateusz Gawrysiak Franciszek Bałunda Filip Mitręga Paweł Sztenke Robin Kondrat Piotr Wesołowski Wojciech Belkner Mateusz Bagiński Oliwier Płoszaj Kacper Lewandowski Igor Jankowski Kacper Napora Emil Rak Aleksander Gil Franciszek Barański Victor Wojtan Franciszek Kruszczak Rayan Azmy Ryszard Andrzejewski Aleksander Kącikowski Wiktor Kulicki Jan Żelechowski Bartłomiej Kowalczyk Kacper Staszewski Konrad Dobroczyński Mikolaj Kolenda Ernest Bierski Łukasz Grochowski Nikodem Legan Kuba Tarnowski Kacper Klikowicz Patryk Tkaczyk Filip Boroszko Aleksander Zatyka Patryk Turski Filip Markiewicz Piotr Karwacki Igor Sarnicki Filip Krakowiecki Szymon Prośniak Julian Rzatkowski Jan Patelka Jan Wróblewski Eryk Buszewski Piotr Tuszyński Eryk Frużyński Szymon Czyżewski Michał Muszyński

© Copyright 2020 Wszelkie prawa zastrzeżone.
Klub Sportowy Draft sp. z o.o.
ul. Świeradowska 47, 02-662 Warszawa
NIP 5213775035, KRS 671250, REGON 366937795

Marcin Popiołek – Dyrektor Sportowy
📧 info@draftcamp.com
📞 600 728 416